Stand van zaken ijsbaan

Vanmorgen is gebleken dat voor de geplande openstelling van de ijsbaan op morgen (vrijdag 25 januari) op slechts een gedeelte van de ijsbaan zal kunnen worden geschaatst. Dit gedeelte betreft de ijsvloer in de nabijheid van de schaapskooi.

Later meer …

UPDATE: 16.00 UUR

IJs en weder dienende kan morgen, vrijdag 25 januari, vanaf 10.00 uur worden geschaatst op een gedeelte van de ijsbaan. Gelet op de conditie van het ijs is het niet mogelijk om hele rondjes te schaatsen. Dit is jammer voor de geoefende schaats(st)ers, maar het biedt wel weer meer kansen aan andere doelgroepen. Hierbij valt te denken aan bijvoorbeeld kinderen die het gedeelte van de ijsbaan als krabbelbaan kunnen gebruiken. Zo is ook hier de uitdrukking “Ieder nadeel heeft zijn voordeel” van toepassing.