Stand van zaken ijsbaan

Het is nog niet bekend wanneer er op de ijsbaan kan worden geschaatst. Het is inmiddels wel duidelijk dat de ijsbaan morgen (vrijdag 16 december) niet open gaat. Momenteel (zo bleek vanmiddag) is het ijs niet dik genoeg om te kunnen schaatsen. De hoop is dat de komende nachtvorst de dikte van het ijs doet toenemen en daarmee de kwaliteit van de ijsvloer bevordert.

Morgen (vrijdag 16 december) volgt er meer informatie! 

UPDATE 16 DECEMBER, 15.30 UUR 

De ijsbaan is morgen vanaf 10.00 uur voor een gedeelte open voor kinderen tot 16 jaar met eventuele begeleiding. 

Op sommige plekken van de ijsbaan is de ijsdikte niet voldoende waardoor het niet verantwoord is om iedereen op de ijsbaan toe te laten om hele rondjes te schaatsen. Helaas, het is zoals het is.

Entree: gratis.

Koek en zopie is tegen betaling verkrijgbaar.