Schaatsen ondanks Corona (2)

Na de zware sneeuwval van afgelopen zondag en maandag is gisteren met man en macht gewerkt om de ijsbaan in goede conditie te krijgen. Het streven is om de ijsbaan aan het einde van de week open te stellen. Met nog enkele – noodzakelijke – matige tot strenge nachtvorsten moet dit zeker lukken!

Met inachtneming van de beperkende maatregelen omtrent het rondwarende coronavirus kan er geschaatst worden. Het bestuur van IJsvereniging Zelhem heeft in samenspraak met de Gemeente Bronckhorst regels opgesteld waar een ieder zich aan dient te houden.

De regels zijn:

De toegang is beperkt tot 150 personen. Doordeweeks zijn zowel leden als niet-leden welkom. Bij toenemende drukte worden personen die een verblijf van 2 uur er op hebben zitten verzocht om de accommodatie te verlaten. In het weekend zijn tijdsblokken van 2 uur van toepassing:

10.00 uur – 12.00 uur: leden en niet-leden zijn welkom                                                  12.00 uur – 16.00 uur: alleen leden zijn welkom                                                            16.00 uur – 20.00 uur: leden en niet-leden zijn welkom             

De toegangsprijs voor niet-leden is € 3,00 per persoon van 12 jaar en ouder en € 1,50 per persoon jonger dan 12 jaar. De toegangsprijs dient contant en gepast te worden betaald.                           

Lid worden van IJsvereniging Zelhem kan uitsluitend door de volgende procedure te volgen:

> Print het onder “Inschrijven en tarieven” aanwezige inschrijfformulier en vul het volledig in.                                                                                                                          > De betaalwijze is automatische afschrijving van het door u opgegeven IBAN nummer.                                                                                                                              > Onderteken het formulier, scan het en stuur het als bijlage naar het E-mailadres van IJsvereniging Zelhem (info@ijsverenigingzelhem.nl).                                            > Wij zorgen ervoor dat de lidmaatschapskaart de volgende dag tijdens de openingstijden van de ijsbaan in de kassawagen klaarligt om opgehaald te kunnen worden. Indien u zich op dezelfde dag als lid inschrijft én wilt schaatsen dan wordt u verzocht het volledig ingevulde en ondertekende formulier mee te nemen naar de ijsbaan waar ter plekke de lidmaatschapskaart wordt ingevuld en afgegeven.                

Ingang: door de kleine poort, melden bij de kassawagen en vervolgens over de brug. Uitgang: over het ijs en vervolgens door de grote poort.

Wel of geen anderhalve meter? Personen tot en met 17 jaar mogen in groepen schaatsen of anderszins verzamelen. Personen vanaf 18 jaar moeten overal 1,5 meter afstand houden.

Koek en zopie is niet verkrijgbaar.

Aan de binnenzijde van de ijsbaan is ruimte voor maximaal 40 personen om gelijktijdig de schaatsen aan- of af te doen.

Later meer …